Lisa Rinnevou

357351

LISA RINNEVUO (född 1972): Stardust, signerad Lisa Rinnevou, 9/280, färglitografi, bladmått 43,5x37,5 cm

Rum 9

Lisa Rinnevou
Budhistorik (7 bud)
2290632
2290631
2290630
700
2290158
650
2289781
600

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.