Lisa Rinnevou

357348

LISA RINNEVUO (född 1972): Flower girl, signerad Lisa Rinnevou, färglitografi, bladmått 38x26 cm

Oramad

Rum 9

Lisa Rinnevou
Budhistorik (8 bud)
2290174
1 700
2280233
1 600
2275098
2275098
1 400
2277672
1 300

Slutpris SEK:
1 700
171 EUR, 194 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.