Lisa Rinnevou

357344

LISA RINNEVUO (född 1972): Make your own happiness, signerad Lisa Rinnevou, 19/280, färglitografi, bladmått 43,5x50 cm

Oramad

Rum 9

Lisa Rinnevou
Budhistorik (6 bud)
2291636
2291629
500
2291618
450
2291577
2289363

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.