Golvspegel 1900-talets andra hälft

357342

GOLVSPEGEL, 1900-talets andra hälft, rokokostil, mässing, höjd ca 163, 49 cm

Bruksslitage, något ranglig

Diverse, Speglar

Rum 4

Budhistorik (26 bud)
2289916
2287604
2289915
2287604
1 900
2286154
1 800

Slutpris SEK:
222 EUR, 252 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.