Fåtöljer svanhalsmodell engelsk stil

357332

FÅTÖLJER, 1 par, 1900-talets andra hälft, svanshalsmodell, engelsk stil, grönt skinn, sitthöjd 40 cm

Slitage, fläckar, skinn med olika patina

Rum 4

Budhistorik (7 bud)
2286782
2280496
750
2280496
650
2284596
600
2280496
550

Slutpris SEK:
81 EUR, 92 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.