Pall på hjul engelsk stil

357323

PALL, på hjul, engelsk stil, rött skinn, löstagbar överdel för förvaring, 1900-talets andra hälft, höjd 35, 72 x 72 cm

Bruksslitage

Rum 4

Pall på hjul engelsk stil

Budhistorik (15 bud)
2290464
1 300
2287495
2290463
2287495
2286557

Slutpris SEK:
1 300
131 EUR, 149 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.