Sybord

357308

SYBORD med uppfällbart lock, delvis valnötsfanér, nyrenässans, höjd ca 80, 39x50 cm

Överdel med omfattande fanérskador, slitage, nyckel saknas

Rum 4

Sybord

Budhistorik (6 bud)
2291318
550
2290293
500
2289888
450
2287947
2277369

Slutpris SEK:
550
55 EUR, 63 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.