Salongsbord 1900-talets mitt Louis XVI-stil

357305

SALONGSBORD, 1900-talets mitt, Louis XVI-stil, rotfanér samt inläggningar i intarsia, höjd 75, 80 x 80 cm

Ytskador

Rum 5

Budhistorik (37 bud)
2291574
2291570
3 800
2291568
3 600
2291562
3 400
2291560
3 200

Slutpris SEK:
403 EUR, 458 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.