Stol

357300

STOL, 1800-tal, betsad ek, sargen brännstämpel HB 77, sitthöjd ca 41 cm

Slitage

Rum 4

Stol

Budhistorik (30 bud)
2291703
2 400
2291693
2291681
2291690
2291681
1 900

Slutpris SEK:
2 400
242 EUR, 275 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.