Fåtölj

357298

FÅTÖLJ, gripsholmsmodell, sekelskifte 1900, betsad ek med träskuren dekor, klädsel i skinn med dekor av tellikor, hjultrissor, sitthöjd ca 45 cm

Slitage, klädsel med mindre skador

Rum 13

Fåtölj

Budhistorik (28 bud)
2291582
3 600
2291589
3 400
2291582
3 200
2291587
2291582
2 800

Slutpris SEK:
3 600
363 EUR, 412 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.