Sängbord Louis XVI-stil

357295

SÄNGBORD, 1 par, 1900-talets mitt, Louis XVI-stil, stenskiva, gallerkant, mässingsbeslag, höjd 73, 52 x 37

Brukslitage

Rum 13

Sängbord Louis XVI-stil

Budhistorik (23 bud)
2289459
2 800
2289329
2 600
2282528
2 400
2283045
2 400
2282528

Slutpris SEK:
2 800
282 EUR, 320 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.