Vägglystrar

357293

VÄGGLYSTRAR, 1 par, 1900-talets andra hälft, 2 ljusarmar, stomme i förgylld metall, olikslipade prismor, höjd 29 cm

Belysning, Vägglampor

Rum 20

Vägglystrar

Budhistorik (2 bud)

2289365
2285996

Slutpris SEK:
35 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.