Gösta Ehrenberg etsningar

357288

GÖSTA EHRENBERG (född 1923), (2) "Monica" samt "Horisontfiskare", etsningar, signerade, 20 x 30 resp 30 x 39 cm

Tavelvagn 32

Gösta Ehrenberg etsningar

Budhistorik (1 bud)

2291066
2016-01-29 17:55:50

2016-01-29 kl 20:00
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.