Kalle Hedberg olja

357287

KALLE HEDBERG (1894-1959), fjällandskap-motiv från Marsfjällen, osignerad, olja på pannå, 46 x 58 cm

Tavelvagn 30

Kalle Hedberg olja
Budhistorik (6 bud)
2290298
550
2278312
500
2290297
450
2278312
2290295

Slutpris SEK:
550
55 EUR, 63 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.