Blomsterstilleben signerad AP

357286

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, blomsterstilleben, ristad monogramsignatur AP (möjligen Augusta Plageman), olja på pannå, 27x23 cm

Konst, Äldre måleri

Monter 7

Blomsterstilleben signerad AP

Budhistorik (10 bud)
2290054
2 800
2286876
2 600
2287254
2 600
2286876
2 400
2283357

Slutpris SEK:
2 800
282 EUR, 320 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.