Spegel

357285

SPEGEL, 1900-talets slut, vriden repdekor, ca 100x70 cm

Slitage

Speglar, Diverse

Rum 15

Spegel

Budhistorik (4 bud)

2289196
450
2278553
2289194
2278553

Slutpris SEK:
450
45 EUR, 51 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.