Spegel i Karl Johan-stil

357282

SPEGEL, Karl Johan-stil, 1900-talets andra hälft, mahognyfanér, fasetterat glas, höjd 107x70 cm

slitage

Speglar, Diverse

Rum 2

Spegel i Karl Johan-stil
Budhistorik (4 bud)

2291778
450
2291776
2291767
2290931

Slutpris SEK:
450
45 EUR, 51 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.