Uno Vallman oljemålning

357278

UNO VALLMAN (född 1913): Kustlandskap, signerad och daterad Uno Vallman 1965, olja på duk, 46x55 cm

Rum 22

Uno Vallman oljemålning

Budhistorik (12 bud)
2290750
2290747
1 800
2290739
1 600
2290728
2290720
1 400

Slutpris SEK:
201 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.