Ljusstakar i form av karyatid

357275

LJUSSTAKAR, 1 par, 1800-talets början, ljuspipa på karyatid, mörkpatinerad brons, ej tillhörande förgyllda manchetter, höjd 20 cm

Diverse, Metall, Belysning

Monter 7

Ljusstakar i form av karyatid

Budhistorik (9 bud)
2290390
2290169
3 600
2281227
3 200
2279313
2278361
2 400

Slutpris SEK:
403 EUR, 458 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.