Bulldog i brons

357265

ANDREAS WARGENBRANT (född 1967), bulldog, grönpatinerad brons, signerad och numrerad 4/8, höjd 85 cm

Konst, Skulpturer, Design

Rum 11

Bulldog i brons

Budhistorik (31 bud)
2295738
34 000
2295717
33 000
2295714
32 000
2295665
31 000
2295706
30 000

Slutpris SEK:
34 000
3 424 EUR, 3 890 USD
Utropspris SEK:
16 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.