Bertel Thorwaldsen linjeetsningar

357261

BERTEL THORWALDSEN , (9), Linjeetsningar ur "Thorwaldsens Werke" Av C. Flemming, tryckår 1838, föreställande bla Byron, Vittoria, Shiller mm, daterade 1830, 1834 och 1836, bladstorlek 28,7x43,5 cm

Böcker/Kartor, Planscher/Planschverk, Konst, Grafik

Kundcenter

Budhistorik (3 bud)

2290905
1 300
2290885
2290659

Slutpris SEK:
1 300
131 EUR, 149 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.