Roger Metto - oljemålning

357255

ROGER METTO (född 1964): "Yankee clipper", signerad och daterad på baksidan Roger Metto 2001, olja på duk, 40x80 cm; oramad

Perfekt kondition.

Konst, Modernt måleri, Nutida, Måleri

Tavelvagn 3

Roger Metto - oljemålning

Budhistorik (13 bud)
2290503
2 600
2290497
2290495
2290493
2290485

Slutpris SEK:
2 600
262 EUR, 297 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.