Interiör oljemålning

357248

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Interiör, signerad Leonardi, olja på duk, ca 60 x 120 cm

Konst, Äldre måleri

Rum 22

Interiör oljemålning

Budhistorik (2 bud)

2289757
2289166

Slutpris SEK:
35 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.