Bordslampor 1900-talets andra hälft

357240

BORDSLAMPOR, 1 par, 1900-talets andra hälft, alabaster, total höjd inkl sockel ca 57 cm

Smärre nagg

Belysning, Bordslampor

Rum 19

Budhistorik (9 bud)
2290130
1 400
2288095
1 300
2288095
2280561
2280561
950

Slutpris SEK:
1 400
141 EUR, 160 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.