Green Wood Lake

357238

O.FABER, (1900-tal) (2) motiv från Green Wood Lake, signerade O.Faber, olja på duk, en uppfodrad på pannå, en oramad, 27x35 resp 27x36 cm

Skador

Konst, Äldre måleri

Fack 54

Green Wood Lake

Budhistorik (10 bud)
2291313
950
2291321
900
2291313
750
2291320
700
2291313
550

Slutpris SEK:
950
96 EUR, 109 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.