Oljemålning

357237

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal), Pseudonym Canon filosofen, osignerad, olja på duk, 79x63 cm

Dukskador

Konst, Äldre måleri

Rum 19

Oljemålning

Budhistorik (7 bud)
2289919
2289918
550
2289875
500
2289874
450
2289873

Slutpris SEK:
81 EUR, 92 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.