Björn Hallström oljemålning

357236

BJÖRN HALLSTRÖM (1916-81): "Spansk stol", signerad och daterad Björn Hallström -80, olja på duk, ca 100 x 74 cm

Fack 24

Björn Hallström oljemålning

Budhistorik (36 bud)
2291008
4 600
2291006
4 400
2291000
4 200
2291004
4 200
2291000

Slutpris SEK:
4 600
463 EUR, 526 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.