Dalahäst i brons

357235

ANDREAS WARGENBRANT (född 1967), dalahäst, brons, signerad och numrerad 37/50, höjd 92, mankhöjd ca 64 cm

Konst, Skulpturer

Rum 12

Dalahäst i brons

Budhistorik (18 bud)
2295873
13 500
2296001
13 000
2295873
12 500
2295696
12 000
2281833
11 500

Slutpris SEK:
13 500
1 359 EUR, 1 544 USD
Utropspris SEK:
12 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.