Spegel gustaviansk stil

357234

SPEGEL, 1900-talets andra hälft, gustaviansk stil, förgylld, krönet med dekor av medaljong, ca 108x50 cm

Diverse, Speglar

Rum 13

Spegel gustaviansk stil

Budhistorik (26 bud)
2291503
2291475
1 900
2291500
1 800
2291475
1 700
2291448
1 600

Slutpris SEK:
201 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.