Stig Claesson färglitografi

357228

STIG CLAESSON (Slas) (1928-2008): "Upplandskap", signerad och daterad Stig Claesson -75, 28/300, färglitografi, ca 38 x 49 cm

Fack 1

Stig Claesson färglitografi

Budhistorik (4 bud)

2291526
450
2291005
2278965
2277274

Slutpris SEK:
450
45 EUR, 51 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.