Lucie Lovén oljemålning

357226

LUICE LOVÉN (1878-?): Interiör, signerad L Lovén, olja på duk, ca 61 x 50 cm

Fack 18

Lucie Lovén oljemålning

Budhistorik (4 bud)

2291023
450
2289304
2289173
2282484

Slutpris SEK:
450
45 EUR, 51 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.