Yrjö Edelmann färglitografi

357220

YRJÖ EDELMANN (född 1941): Figurkomposition med jeansflicka, signerad Y Edelmann, epreuve d´artiste, färglitografi, ca 59 x 47 cm

Fack 3

Yrjö Edelmann färglitografi

Budhistorik (2 bud)

2291314
2290275

Slutpris SEK:
35 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.