Byrå Louis XVI-stil

357207

BYRÅ, 1900-talets andra hälft, Louis XVI-stil, med profilerad stenskiva, fanérad i olika träslag, beslag i mässing, höjd ca 74, 91x42 cm, nyckel finns att avhämta vid Utlämningen

Smärre ytskador

Rum 12

Byrå Louis XVI-stil

Budhistorik (17 bud)
2291185
1 800
2290477
1 700
2289408
1 600
2290475
1 600
2289408

Slutpris SEK:
1 800
181 EUR, 206 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.