Skrivbord Louis XV-stil

357205

SKRIVBORD, 1900-talets andra hälft, Louis XV-stil, fanérat i mahogny, skiva klädd i grönt skinn, beslag i mässing, höjd ca 76, 138x70 cm

Benen ngt lösa, smärre ytskador, nyckel saknas

Rum 21

Skrivbord Louis XV-stil

Budhistorik (11 bud)
2290448
5 000
2287596
4 800
2287595
4 600
2287594
4 400
2287593
4 200

Slutpris SEK:
5 000
504 EUR, 572 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.