Soffa fåtöljer

357202

SOFFA, FÅTÖLJER, 1 par, 1900-talets andra hälft, engelsk stil, klädsel i grönt skinn, djuphäftad rygg, skulpterad dekor, pärlspikning, soffans längd ca 130, sitthöjd 44 cm

Ytslitage

Rum 20

Soffa fåtöljer

Budhistorik (34 bud)
2291462
17 500
2291453
17 000
2291461
17 000
2291453
16 500
2291446
16 000

Slutpris SEK:
17 500
1 762 EUR, 2 002 USD
Utropspris SEK:
7 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 888 kr.