Matsalsgrupp gustaviansk stil

357199

MATSALSGRUPP, 5 dlr, 1900-talets andra hälft, gustaviansk stil, bemålad, skuren och delvis bronserad dekor, bestående av matbord, 4 stolar, bordets mått höjd ca 74, diameter 110, 2 iläggsskivor vardera bredd 47 cm medföljer

Bruksslitage, smärre ytskador

Rum 19

Matsalsgrupp gustaviansk stil

Budhistorik (10 bud)
2290391
3 800
2289839
3 600
2289816
3 400
2288803
3 200
2280493

Slutpris SEK:
3 800
383 EUR, 435 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 888 kr.