Bergèrer Louis XV-stil

357194

BERGERÈR, 1 par, 1900-talets andra hälft, Louis XV-stil, djuphäftad rygg, skulpterad dekor, klädsel i grön plysch, sitthöjd ca 42 cm

Bruksslitage

Bergèrer Louis XV-stil

Budhistorik (21 bud)
2291492
4 600
2291485
4 400
2291480
4 200
2291484
4 200
2291480

Slutpris SEK:
4 600
463 EUR, 526 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.