Skrivbordsstol

357187

SKRIVBORDSSTOL, England, 1900-talets andra hälft, grön skinnklädsel, snurrbar, sitthöjd ca 46 cm

Slitage, krönet med spricka

Rum 4

Skrivbordsstol

Budhistorik (16 bud)
2286895
2 400
2283046
2280000
2277199
1 900
2279999
1 900

Slutpris SEK:
2 400
242 EUR, 275 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.