Serveringsvagn 1900-talets andra hälft

357184

SERVERINGSVAGN, 1900-talets andra hälft, fanérad i mahogny, dekor av intarsiaimitation, hjul, gallerkant och beslag i mässing, höjd ca 75, diameter 76 cm

Bruksslitage

Rum 4

Budhistorik (33 bud)
2290899
3 600
2290898
3 400
2290898
3 200
2290893
2290893
2 800

Slutpris SEK:
3 600
363 EUR, 412 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.