Pokal Målerås

357176

MÅLERÅS, pokal, 1920-tal, graverad dekor av Eva i Edens lustgård, signerad Målerås FK 27, höjd ca 30,5 cm

Glas, Vaser, skålar, fat

Pokal Målerås

Budhistorik (13 bud)
2290960
850
2290937
2290869
750
2290936
750
2290869
700

Slutpris SEK:
850
86 EUR, 97 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.