Karl Mårtens Stjärtmes

357175

KARL MÅRTENS (född 1956), Stjärtmes,sigillstämplad, signerad och numrerad 115/175, färglitografi på akvarellpapper, bladstorlek 32x34,5 cm

Karl Mårtens Stjärtmes

Budhistorik (16 bud)
2291556
2 400
2289734
2289891
2289734
1 800
2281674
1 700

Slutpris SEK:
2 400
242 EUR, 275 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.