Madeleine Pyk olja

357173

MADELEINE PYK (född 1934): Tiger Tiger, förlaga till litografi, signerad M Pyk, olja på duk, ca 48,5x46 cm

I "Änglabukten" - en grafisk portfölj från 2012 ingår bladet Tiger Tiger.

Kundcenter

Madeleine Pyk olja

Budhistorik (18 bud)
2285745
24 000
2285716
23 000
2284431
22 000
2284054
21 000
2282936
20 000

Slutpris SEK:
24 000
2 417 EUR, 2 746 USD
Utropspris SEK:
28 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.