Munthe oljemålning

357170

MUNTHE (1800-tal): Kustlandskap, signerad, olja på duk, 30x60 cm

Konst, Äldre måleri

Munthe oljemålning

Budhistorik (17 bud)
2291293
5 400
2290639
5 200
2290639
4 600
2291292
4 400
2290639
3 600

Slutpris SEK:
5 400
544 EUR, 618 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.