Urverk Omega

357167

URVERK, 9 st, 1900-tal, Omega, mekaniska, diameter ca 13-20 mm

Smärre ytskador

Klockor/Ur

Urverk Omega

Budhistorik (3 bud)

2290272
500
2289895
2286294

Slutpris SEK:
500
50 EUR, 57 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.