Tallrikar porslin kina

357165

TALLRIKAR, 4 st, porslin, Kina, 1700-tal, diameter ca 23 cm

Slitage, mindre kantnagg

Orientaliskt, Porslin

Tallrikar porslin kina

Budhistorik (15 bud)
2291691
2 800
2285517
2 600
2291680
2 400
2285517
1 900
2291181
1 800

Slutpris SEK:
2 800
282 EUR, 320 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.