Urverk 1900-tal

357163

URVERK, 9 st,1900-tal, Eterna, batteri, diameter ca 20-35 mm

Smärre ytskador

Klockor/Ur

Urverk 1900-tal

Budhistorik

2016-01-29 kl 19:14
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:
3 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.