Urverk 1900-tal

357161

URVERK, 8 st mekaniska, 9 st batteri, 1900-tal, Tissot, diameter ca 16-33 mm

Några med smärre ytskador

Klockor/Ur

Urverk 1900-tal

Budhistorik (2 bud)

2286291
2282672

Slutpris SEK:
35 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:
4 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.