Widelbeck akvarell

357160

M WIDELBECK (1800-tal): "Syskrinet", signerad och daterad 1899, akvarell, ca 23x29 cm

Konst, Äldre måleri

Fack 1

Widelbeck akvarell

Budhistorik

2016-01-29 kl 21:58
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.