Frukttallrikar

357159

ROSENTHAL, frukttallrikar, 18 st, porslin, 1900-tal, diameter ca 22; 8 frukttallrikar med genombruten kant medföljer, diameter ca 21 cm

Slitage

Keramik/Porslin

Monter 7

Frukttallrikar

Budhistorik (11 bud)
2275144
1 300
2289982
2275144
2281474
2275144
900

Slutpris SEK:
1 300
131 EUR, 149 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.