Urverk Certina

357158

URVERK, 20 st mekaniska, 5 st batteri, 1900-tal,Certina, diameter ca 13-35 mm

Några med smärre ytskador

Klockor/Ur

Urverk Certina

Budhistorik (2 bud)

2288850
500
2286293

Slutpris SEK:
500
50 EUR, 57 USD
Utropspris SEK:
4 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.